www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Többségi német tulajdonban lévő termelő vállalat keres:

Beszerzőt

Mosonmagyaróvár és környékéről

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol/(német) nyelvtudás tárgyalási szinten
  • szakmai tapasztalat beszerzési területen
  • önálló munkavégzés

Előny:

  • német nyelvismeret
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • műszaki végzettség

Feladatai:

  • az operatív és stratégiai beszerzés lebonyolítása
  • fuvarszervezés
  • EKÁER bejelentés intézése
  • kapcsolattartás a termeléssel
  • beszerzési ajánlatok és rendelések rögzítése

Amit kínálunk:

  • biztos jövőképpel rendelkező versenyképes munkahely
  • motivált csapat tagjaként való együttműködés
  • érdekes területen való munkavégzés, önálló feladatkörrel
  • egy megfelelő pozíció, megfelelő javadalmazással
  • azonnali belépéssel.

Fényképpel ellátott magyar és német/angol önéletrajzokat várjuk fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Jelige: Beszerző.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő