www.cvonline.hu

Beszerző

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 900989
lejárt

Kecskeméti elektronikai profilú vállalat megbízásából keresünk

BESZERZŐ

munkatársat.

A munkakört elsősorban olyan szakemberek figyelmébe ajánljuk, akik beszerzőként dolgoznak vagy már dolgoztak korábban.

Feladata lesz az operatív beszerzéshez tartozó munkafolyamatok szervezése és ellenőrzése.

Beszállítókkal való tárgyalásokon, egyeztetéseken a cég képviselete.

Szerződéskötések előkészítése és nyomon követése.

A munkörhöz tartozó elvárások:

Beszerzési területen, gyártó-termelő környezetben szerzett szakmai tapasztalat.

B kategóriás jogosítvány.

Középfokú német vagy angol nyelvtudás.

A pályázat elbírálásakor előnyként számít az autóipari vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat illetve a műszaki végzettség megléte.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu