www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 21 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalata, folyamatos bővülés miatt új munkatársat keres

BESZERZŐ

munkakörbe.

Feladatai:

  • a cég termeléséhez szükséges alapanyagok, mesterkeverékek, szerelési anyagok beszerzése
  • anyagfelhasználás kalkulálása az aktuális vevői rendelések alapján
  • alapanyag felhasználás nyomonkövetése, megrendelések előkészítése, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • árellenőrzés, termékárak nyomonkövetése, árajánlatok bekérése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és az anyavállalattal

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • német és vagy angol kiváló ismerete
  • számítógépes ismeretek

Előny: autóiparban szerzett beszerzési tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Állás azonnal betölthető, bér megegyezés szerint.

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Német, Angol