www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Elvégzendő feladatok:
  • A gyártási igény folyamatos kielégítése az anyagszükségleti kalkuláción keresztül, a beszerzendő nyers-, csomagolóanyagok és félkész termékekkel.
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás.
  • Generált beszerzési megrendelések továbbítása, azok nyomon követése.

Elvárások:

  • Beszerzési munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalatok.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • Határozottság, logikai gondolkodásmód.
  • Jó kapcsolatteremtő készség.
  • MS Office alkalmazások és SAP ismerete

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk:
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát– magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél – az alábbi elérhetőségre várjuk.

Subject: Beszerző

Contact: Lilla Orosz

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő