www.cvonline.hu
Beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.20.
Jelentkezési határidő: 2015.05.21.
Hirdetés azonosító: 891576
lejárt
Beszerző

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi telekommunikációs területen működő ügyfelünk számára, keresünk:

BESZERZŐ pozícióra munkatársat

Főbb feladatok, munkák:
- Beszerzési folyamatok nyomon követése, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
- Beszerzéssel kapcsolatos tevékenységek rögzítése az adatbázisban
- Vásárolt szolgáltatásokhoz kapcsolatos bejövő szállítói számlák kezelése
- Kereskedelmi funkciók támogatása adatszolgáltatással
- Éves tervek, költségkalkulációk készítése
- Heti riportok készítése
- Adatszolgáltatás az európai központ felé
- Szállítói szerződések elkészítése és nyomon követése

Követelmények
- Egyetemi vagy főiskolai diploma
- 2-4 éves releváns TELCO szektorban szerzett beszerzői tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Csapatszellem
- Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez!

Munkavégzés helyszíne:
-Budaörs