www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 894 napja lejárt

FELHÍVÁS

MOL-csoport / MOL Plc.

Beruházás Beszerzés MOL szervezeti egysége munkatársat keres a következő munkakörbe:

Beszerző

Munkavégzés helye: Budapest/Százhalombatta

Munkakör célja:

Irányítja és felügyeli a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz illetve szolgáltatás beszerzési kategóriákban a teljes beszerzési folyamatot. Biztosítja a hatékony beszerzési források és a legjobb beszerzési módszerek alkalmazását.

Feladatok:

  • A feladatköréhez tartozó anyag/eszköz illetve szolgáltatás beszerzési kategóriákban, a magas színvonalú, rugalmas beszerzési szolgáltatást biztosít a beszerzési folyamat teljes körű, professzionális felügyelete mellett.
  • Figyelemmel kíséri, elemzi és konszolidálja a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz illetve szolgáltatás beszerzési kategóriákban felmerülő beszerzési igényeket, piaci folyamatokat, tendenciákat, felméri és elemzi a lehetséges kockázati tényezőket.
  • Részt vesz a beszerzési stratégia kialakításában és felügyeli annak a beszerzési irányelvekkel összhangban történő megvalósítását.
  • Irányítja a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz illetve szolgáltatás beszerzési kategóriákban a szállítói és a belső megrendelő üzleti és funkcionális egységekkel történő kapcsolattartást, biztosítja a hatékony változáskezelést.
  • Irányítja a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz illetve szoláltatás beszerzési kategóriákban a versenyeztetési, értékelési és kiválasztási folyamatokat. Megköti a feladatköréhez kapcsolódó szerződéseket, a mindenkori pénzügyi és jogi előírásoknak megfelelően. Figyelemmel kíséri a feladatköréhez tartozó anyag/eszköz illetve szolgáltatás beszerzési kategóriákban a szerződések teljesítését, lebonyolítását és koordinálja a reklamációkezelési folyamatot.
  • Képviseli szakterületét a Csoport/MOL Flagship vagy vállalat szintű projektekben, illetve saját területén hatékonyságjavító intézkedéseket kezdeményez.

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki ,gazdasági vagy jogi végzettség;
  • Nagyvállalati környezetben szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat
  • Hazai és nemzetközi jogi és szabályozói környezet ismerete
  • Alapos piaci, áru és forgalmi ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó,- és szervezőképesség
  • Nagyfokú önállóság és proaktív magatartás
  • Microsoft Office irodai alkalmazások és vállalatirányítási rendszerek (ERP) SAP ismerete

Előnyt jelent:

  • Tendereztetésben szerzett tapasztalat
  • Projekt tapasztalat
  • Multikulturális környezetben szerzett tapasztalat
  • Adattárak (elektronikus beszerzés – eTender/Catalogue ismerete)
  • Egyéb nyelvtudás

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL-csoport Állásportálján keresztül!

Az Ön Toborzási szakértője: Balogh Zsófia

Jelentkezési határidő: 2014.12.10

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol