www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 975 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari Partnerünk a világ egyik kiemelkedő, fémipari termékeket gyártó vállalata.
Részükre keresünk 2 fő munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Minden, a vállalathoz beérkező termék és/vagy szolgáltatás beszerzése;
Árak és egyéb kondíciók rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
Árajánlatok bekérése, beszállítók versenyeztetése;
Beszállítói kapcsolattartás;
Beszállítók értékelése;
Statisztikák, riportok készítése a vezetés részére;
Riportolás a beszerzési igazgató részére.

Követelmények:

Több éves beszerzői tapasztalat gyártó vállalatnál (lehetőség szerint autóiparban v. fémiparban);
Aktív angol nyelvtudás;
Erős MS Office ismeret;
Releváns végzettség (lehetőség szerint felsőfokú).

Előny:

Egyéb nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Hosszú távú munkalehetőség és tervezhető jövő;
Felelősségteljes munkakör;
Motiváló bérezés és juttatási csomag.

Ideális pályázó:

Rendelkezik már min. 2-3 éves beszerzői tapasztalattal;
Rendkívül jó a kommunikációs képessége és hosszú távon ezen a területen képzeli el magát.

Helyek Mór
Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola