www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1123 napja lejárt

A CG Electric Systems Hungary Zrt. a 3 milliárd USD éves árbevétellel rendelkező,  indiai tulajdonban álló Crompton Greaves cégcsoport tagja. A több mint 7 évtizedes fennállása alatt cégcsoportunk világméretűvé nőtte ki magát, és együttesen húszezer főt foglalkoztatunk; s így már 14 országban rendelkezünk termelőkapacitással  Észak- és Dél-Amerika, Európa és a Közel-Kelet területén.

A villamos energetikai iparág jelentős szereplőjeként termékportfóliónk és szolgáltatásaink a nagyteljesítményű ipari berendezésektől és megoldásoktól a fogyasztói termékekig bezárólag rendkívül sokféle igényt elégítenek ki. A Crompton Greaves cégcsoport szakmai befektetőként épít a magyarországi Ganz gyárak évszázadnyi hagyományára, szakembereink tudására és tapasztalatára, valamint folyamatos beruházásokkal és az innováció támogatásával méltó módon hívja ki a legnagyobb versenytársakat is a minőség és a teljesítmény területén egyaránt.

Jelenleg a Kapcsolóberendezések Üzletág részére keresünk munkatársakat a következő munkakörbe:

Beszerző

munkatársat

Feladatok:

Az üzletág termeléséhez szükséges anyagok határidőre történő beszerzése

  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, szerelési anyagok, festékek beszerzése
  • csomagolások megrendelése
  • új beszállítók felkutatása, és előminősítése
  • árajánlatok bekérése, előkészítése döntésre, döntési javaslatok megfogalmazása
  • részvétel a beszállítókkal történő ártárgyalásokon
    megrendelések teljes körű lebonyolítása és menedzselése,
  • a beszállítások koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség vagy gazdasági végzettség műszaki ismeretekkel
  • legalább 2-3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (fémiparban szerzett tapasztalat előny)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP vagy valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • kommunikációs készség és tárgyalóképesség
  • erős műszaki affinitás, műszaki rajzolvasás
  • precizitás
  • aktív, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • stressztűrő képesség

Munkavégzés helye:

Tápiószele

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését.

Jelentkezéshez kérjük, regisztrálja önéletrajzát az alábbi linken keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol