www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 844 napja lejárt
Stabil, folyamatosan növekvő megrendelői háttérrel rendelkező, villamosenergetika iparágban nagy hagyományokkal rendelkező Megbízónk részére keresünk Beszerző kollégát

Beszerző

Feladatok:
  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, szerelési anyagok, festékek beszerzése;
  • Csomagolások megrendelése;
  • Új beszállítók felkutatása, és előminősítése;
  • Árajánlatok bekérése, előkészítése döntésre, döntési javaslatok megfogalmazása;
  • Részvétel a beszállítókkal történő ártárgyalásokon;
  • Megrendelések teljes körű lebonyolítása és menedzselése.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy gazdasági végzettség műszaki ismeretekkel;
  • Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • SAP vagy valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Jó kommunikációs készség és tárgyalóképesség.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes, a pozíció szintjének megfelelő bérezés;
  • Együttműködő, motiváló csapat;
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Tápiószele
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.