www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Beszerző

Feladatok:

  • Alapanyagigények folyamatos feldolgozása, árajánlatok bekérése, megrendelések létrehozása és nyomon követése, fuvarok szervezése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a beszerzéshez kapcsolódó támogató egységekkel
  • Beszerzési törzsadatok karbantartása SAP-ban, excel táblázatok kezelése
  • Közreműködés a beszerzési- és készletezési stratégia által meghatározott célok elérésében

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt a beszállítókkal való kapcsolattartás miatt
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeret
  • Az igényekhez igazodó rugalmas munkavégzés (esetenként túlóra vállalása)
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, határozott fellépés

Előnyök:

  • Logisztikai, beszerzési, készletgazdálkodási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű SAP ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével a lenti e-mail címre küldheti.