www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnercégünk várja a jelentkezőket

Beszerző

pozícióba.

A cég kihívásban gazdag munkakört, fejlett gépparkot, egyedi technológiát és stabil hátteret nyújt az új munkatárs részére.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Szerszámrendelés
  • Piaci információk begyűjtése, piackutatás
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Ártárgyalás koordinálása
  • Közreműködés a beszállítók kiválasztásában
  • Beszállítói szerződések megkötése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pl. mérnök, műszaki menedzser, közgazdász)
  • 3-5 éves beszerzői tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol