www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Vasútmodelleket és fémjátékokat gyártó, dinamikusan fejlődő

Märklin Hungária Kft azonnali felvételre munkatársakat keres az alábbi munkakörben:

 Beszerző

Alkalmazási feltételek:

  • legalább középfokú iskolai végzettség;
  • német nyelv tárgyalási és angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • határozott kommunikációs készség;
  • határozott döntésképes alkat;
  • munkája iránti elhivatottság, kiemelkedő elemző- és problémamegoldó képesség;
  • Word, Excel, SAP ismeret előnyt jelent;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat.

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajz (magyar/német) és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol