www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 916 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Feladatok:

  • A folyamatos termeléshez és a vállalat működéséhez szükséges eszközök, anyagok illetve szolgáltatások beszerzése
  • Új beszállítok felkutatása
  • Tenderek kiírása, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések készítése
  • A beszerzési folyamat dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 1-2 éves beszerzési tapasztalat
  • Műszaki ismeretek
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott személyiség
  • Precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, biztosítás)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
  • Kitűnő munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye
Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő