www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 986 napja lejárt

A 25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári HŐSZIG Kft.

Beszerző

munkatársat keres.

Feladatai:

  • Cégcsoport beszerzéseinek összefogása, beszerzések feltételeinek javítása
  • Beszerzés hatékonyságának javítása, költségmegtakarítás
  • Beszállító értékelés kialakítása, alternatív beszállítók felkutatása
  • Beszállítói tárgyalások lefolytatása, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzői szerződések kondícióinak javítása, hatékonyságnövelés

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség (logisztika, műszaki, kereskedelmi)
  • Minimum 2 év releváns, közép-, vagy nagyvállalati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos excel tudás
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Magabiztosság, határozott fellépés, kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, lojalitás, tulajdonosi szemlélet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő