www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 931 napja lejárt

  Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.

Feladatok:

  • Szállítási visszaigazolások kezelése
  • A szállítmányozással kapcsolatban felmerülő problémák megoldása
  • Napi kapcsolattartás a szállító és szállítmányozó cégekkel telefonon és e-mailen
  • Adatrögzítés (megrendelők írása, felülvizsgálata stb.)
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakmailag releváns végzettség
  • Logisztikai ismeretek
  • Hasonló területen, lehetőleg multinacionális vállalatnál szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Magabiztos MS OFFICE ismeretek (Excel és Powerpoint)
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban  egyaránt)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő