www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

SEMATIC Hungária Kft. új munkatársakat keres a következő pozícióba

BESZERZŐ

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a belső vevőkkel és az igények alapján ajánlatok kérése
  • Beszállítói ajánlatok és javaslatok elemzése, értékelése
  • Elemzések, ajánlások készítése a beszerzési vezető részére
  • Belső vevő tájékoztatása az elfogadott ajánlatokról
  • Belső vevői elégedettség szint fenntartása
  • Folyamatosan nyomon követi és tájékoztatást ad a tervezett megtakarításokról

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki  és/ vagy  gazdasági végzettség
  • Gyártó cégnél, beszerzési területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent)
  • Kitűnő kommunikációs készség és tárgyalóképesség
  • Kitűnő együttműködési készség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • versenyképes fizetés
  • kihívást jelentő munkakör

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol