www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Megbízónk, egy nemzetközi vállalat magyarországi gyártó egysége, amely hosszú évek óta több száz munkahelyet biztosít telephelyén. Jelenleg csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok

  • szolgáltatások és gyártáshoz szükséges alkatrészigénylések összesítése és felülvizsgálata, azok alapján a beszerzés lebonyolítása
  • lehetséges szállítók felkutatása, kiválasztása; a vállalat érdekeinek képviselete a szállító felé
  • ajánlatok bekérése, vizsgálata, egyeztetése
  • ártárgyalások előkészítése és önálló lebonyolítása
  • beszerzési költségvetés teljesülésének követése, kockázatok azonosítása és megoldási  javaslatok kidolgozása
  • számlák előkészítése, ellenőrzése, továbbítása
  • piackutatás, pályáztatás, szerződéskötés
  • beszállítói értékelés

 Elvárások:

  • felsőfokú, gazdasági, vagy műszaki és/vagy logisztikai végzettség, vagy középfokú szakirányú végzettség és min. 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret vagy egyéb vállalat irányítási rendszer ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett min. 3-4 éves tapasztalat
  • termelői környezet ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • strukturált, analitikus gondolkodásmód
  • gyakorlat tendereztetésben, ajánlatkérésben, szállítói tárgyalásokban

 Előny

  • német nyelv ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol