www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1164 napja lejárt

Multinacionális gyártó céghez keresünk kollégát beszerző pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel az egységes beszerzői stratégia kialakításában
  • Beszállítói lehetőségek folyamatos fejlesztése
  • Együttműködés és napi szintű egyeztetés a gyártó-mérnökökkel
  • Keretszerződések előkészítése, tárgyalások lefolytatása
  • Külföldi és belföldi partnerekkel történő napi szintű kapcsolattartás (email, telefon)
  • A termeléshez szükséges anyagok, áruk biztosítása, napi szintű figyelemmel kísérése, rendelések kiszámítása
  • Árösszehasonlítási riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (egyetemi, vagy főiskolai diploma)
  • Minimum 3 éves beszerzési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú karrier perspektíva

Jelentkezéseket szakmai önéletrajz formájában a E-mail cím megjelenítése címre várunk!

Helyek Magyarország
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő