www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • A hirdetés 1017 napja lejárt

Nyíregyházi székhelyű, olasz tulajdonú multinacionális cég magyarországi leányvállalata új munkatársakat keres a következő pozícióba

BESZERZŐ

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a belső vevőkkel és az igények alapján ajánlatok kérése
  • Beszállítói ajánlatok és javaslatok elemzése, értékelése
  • Elemzések, ajánlások készítése a beszerzési vezető részére
  • Belső vevő tájékoztatása az elfogadott ajánlatokról
  • Belső vevői elégedettség szint fenntartása
  • Folyamatosan nyomon követi és tájékoztatást ad a tervezett megtakarításokról
  • Elemzi és nyomon követi a projektek megvalósulását és megtérülését az ellátói láncban
  • A készletek elemzése alapján javaslatokat ad a vezető részére
  • Összefoglaló elemzést készít a piaci trendekről a belső vevők és vezetői részére

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdaság és/vagy műszaki végzettség
  • Felvonó ismeret előnyt jelent
  • Gyártó cégnél, beszerzési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent)
  • Kitűnő kommunikációs készség és tárgyalóképesség
  • Kitűnő együttműködési készség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • versenyképes fizetés
  • kihívást jelentő munkakör

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő