www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • A hirdetés 1268 napja lejárt

A multinacionális STI Csoport amely Európa vezető  Display, P.O.S, és karton  csomagolóanyag gyártója 1 fő munkatársat keres az STI Petőfi Nyomdába az alábbi pozícióba:

 BESZERZŐ

Feladatok:

  • Gyártásokhoz szükséges alapanyagok rendelése
  • Legoptimálisabb beszállítók felkutatása
  • A beszerzés napi munkájának támogatása
  • Logisztikai és alapanyagköltségek minimális szinten tartása
  • Belső kapcsolattartás az értékesítéssel, a szükséges anyagok biztosítása érdekében
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú  logisztikai és/vagy műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás, német nyelv ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség, agilitás, magabiztosság
  • MS office ismeretek, különösen excel jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyomdaipari végzettség, tapasztalat előnyt jelent
  • 2-3 éves gyakorlat beszerzési területen előnyt jelent
  • SAP ismeret előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Elérhetőségek:

Az alábbi email címen.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő