www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1308 napja lejárt

A Fiorex Packaging Kft. Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése 2002-ben kezdte meg működését. Kezdetben csupán raklapok, később ládák gyártásával, ma pedig komplex csomagolástechnikai megoldásokkal foglalkozunk, így teljes körű megoldásokat tudunk biztosítani, hozzá pedig olyan kényelmi szolgáltatásokat, mint például a konszignációs raktár kialakítása, a Just in Time szállítás vagy az áruval bekerült felesleges raklapok felvásárlása.

Kínált pozíció:

Beszerző

Új munkatársunk elsődleges feladata új, kedvezőbb beszerzési források felkutatása, új projektek szerzése, továbbá már nem aktív beszállítókkal a kapcsolat fenntartása.

Feladatok

  • beszállítói bázis fejlesztése, kapcsolat kiépítése, és a potenciális üzleti lehetőségek felkutatása, kialakítása
  • Meglévő beszállítói kör kezelése és bővítése
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
  • Alapanyagok beszerzése; készletgazdálkodás
  • Megtakarítási akciók kidolgozása, megvalósítása, eredmények tervezése, követése
  • Szállítások megszervezése
  • Szállítmányozással kapcsolatos optimalizálási feladatok ellátása
  • Statisztikai kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a termeléssel, raktárral
  • Fiorex Packaging termék és szolgáltatás portfolió megismerése, megértése, és ezek összeegyeztetése az ügyféligényekkel
  • Megtörtént aktivitások, üzleti lehetőségek CRM rendszerben való rögzítése
  • Jelentések rendszeres határidőben történő kitöltése és leadása

Elvárások

Az ideális jelölt csomagolási területen rendelkezik beszerzési tapasztalattal. Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie (mivel nem terméket, hanem komplex csomagolástechnikai megoldásokat forgalmazunk), hogy hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Minimum középfokú végzettség (ideális esetben felsőfokú közgazdasági vagy csomagolástechnikai ,logisztikai végzettség)
  • Legalább 5 év beszerzési tapasztalat, és aktív, élő kapcsolatrendszer
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • CRM rendszer ismerete előnyt jelent
  • Stratégiai és üzleti gondolkodás;
  • Aktív, tárgyalóképes angol, és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Mobiltelefon
  • Relatíve kicsi, fiatalos, családias csapat
  • Szakmai kihívást és folyamatos fejlődést biztosító munka

Munkavégzés helye cégközpont Debrecen – Ebes

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Jelentkezés:  Pályázatát az alábbi  e-mail címre, a tárgy mezőben „Beszerző”-ként megjelölve kérjük.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő