www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1186 napja lejárt

Az Excellence Group szakmai tapasztalattal rendelkező, sikerorientált munkatársakat keres reklám és üzleti ajándék forgalmazási területre, budapesti munkavégzésre, az alábbi feladatkörre:

 Beszerző

Feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi beszállítókkal, partnerekkel
  • Igények feldolgozása és nyomonkövetése
  • Ajánlatkérések és árkalkulációk készítése
  • Megrendelések koordinálása, bonyolítása, szállítmányozás szervezése
  • Kimutatások, nyilvántartások készítése

Elvárások:

  • Beszerzési tapasztalat
  • Stabil tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Pozitív gondolkodás

További előnyt jelent:

  • Reklámajándék területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német, orosz vagy román nyelvtudás
  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Microsoft Navision ismerete

Mit ajánlunk:

  • Nemzetközi, kiemelten versenyképes háttér
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkakezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. Kerület

Munkaidő:

  • Napi 8 óra

Az önéletrajzokat a pozíció megnevezésével alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő