www.cvonline.hu

BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 783040

Link megjelenítéseimages/editor/1339677609.jpg" border="0" width="300" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Nógrád megyében található üzemük számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

BESZERZŐ

FELADATOK

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Alapanyag rendelés és ütemezés az SAP vállalatirányítási rendszeren keresztül
  • Optimális készletek kontrollja
  • A beszállítók értékelése
  • Egyéb, a területhez kapcsolódó riportok, jelentések készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Nógrád megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZŐ, Nógrád megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése