www.cvonline.hu

Beszerző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 754643

Nagy múltú Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére 6 hónap határozott időre, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:
  • Alapanyagok rendelése, készlet nyomonkövetése,
  • készletmenedzsment-termeléshez szükséges anyagok beszerzése,
  • beszállítókkal folyamatos kapcsolattartás, reklamációk kezelése,
  • számlázásban való aktív részvétel,
  • megrendelések beérkezésének szabályozása.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség,
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: 8-16.30
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.