www.cvonline.hu

Beszerző

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.03.18.
Hirdetés azonosító: 753848

Beszerző

Partnerünk egy ellátási lánc szektorban működő multinacionális disztribútor vállalat, amely számára Beszerzőt keresünk.

Feladatok:

Direkt és indirekt jellegű anyagok, szolgáltatások beszerzése a vevői igények szerint: kapcsolattartás 60-70
beszállítóval, 700-800 rendelési sor kezelése
Anyagok és szolgáltatások biztosítása az ütemezésnek, szerződött kondícióknak és minőségi követelményeknek
megfelelően
A vevő által elvárt szállítási határidők figyelembe vételével a gyártási, mennyiségi és árproblémák intézése a
beszállítóval
Készletszint management, a lassan mozgó ill. elfekvő készletek keletkezésének megakadályozása
A logisztikai folyamatok, beszerzési megrendelések nyomonkövetése
Aktív részvétel a beszállítási reklamációk kezelésében
Mennyiségi ill. ár szempontból hibás szállítói számlák intézése

Elvárások:

Felsőfokú végzettség (Logisztika/Kereskedelem/Közgazdaság)
2+ év multinacionális nagyvállalatnál, ipari alkatrészek, berendezések, gépek területén szerzett beszerzői tapasztalat
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Erős analitikai képesség
Megbízhatóság
Önálló munkavégzés képessége
Stressztűrő képesség
Multitasking
Elhivatottság az egyéni és a csapat célkitűzések teljesítésével szemben
Folyékony angol nyelvtudás (német vagy francia nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk:

Multinacionális nagyvállalati légkör és fejlődési lehetőség egy növekedésben levő cégnél
Fiatalos csapat
Széleskörű juttatási csomag (munkába járás támogatása, étkezési jegy, Cafeteria)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján