www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

Társaságunk a mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyárt nagy bonyolultságú   berendezéseket, azok részegységeit.

Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

Beszerző

munkakörre keressük új kollégánkat

Feladatok:

  • Új projektek előkészítésében, megvalósításában való részvétel
  • Új beszállítók felkutatása
  • Alapanyag-ellátás biztosítása a gyártási igényeknek megfelelően
  • Alapanyag-készletek optimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzési terület teljes körű adminisztrációja, dokumentációkezelés
  • Megrendelések kiküldése, nyomon követése
  • Szállítási határidők figyelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, abban való aktív munkavégzés
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat beszerzőként multinacionális környezetben
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • angol nyelvismeret
  • Műszaki alapanyagok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltűntetni!

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő