Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Beszerző

Feladatok:

•Szállítási visszaigazolások kezelése

•A szállítmányozással kapcsolatban felmerülő problémák megoldása
•Napi kapcsolattartás a szállító és szállítmányozó cégekkel telefonon és e-mailen
•Adatrögzítés (megrendelők írása, felülvizsgálata stb.)
•Riportok készítése

         Elvárások:

•Legalább középfokú, szakmailag releváns végzettség

•Logisztikai ismeretek
•Hasonló területen, lehetőleg multinacionális vállalatnál szerzett legalább 1 éves tapasztalat
•Magabiztos MS OFFICE ismeretek (Excel és Powerpoint)
•Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban  egyaránt)

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés

• Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
• Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Dunavarsány
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő