www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
 Hirdetés azonosító: 641915
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

 Gyártó a márka mögött

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon.

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.

Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Dolgozói létszámunk jelenleg meghaladja a 700 főt.

Az alábbi munkakörre várjuk a jelentkezéseket:

BESZERZŐ

Feladat

  • Meghatározott vevőkhöz tartozó beszállítók teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Rendelések időben történő kiadása és eljuttatása a beszállítóhoz, nyitott rendelések szállítási dátumának egyeztetése és azok vállalatirányítási rendszerben történő nyomon követése
  • Beszerzett termékek nyomonkövetése (specifikációk kiküldésétől az anyag beérkezéséig)
  • Részvétel a beszállítói minőségügyi problémák kezelésében
  • Felmerülő számlaproblémák kezelése
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal
  • Beszerzési adatok karbantartása a vállalatirányitási rendszerben, áreltérések ellenőrzése, kiértékelése,
  • Beszerzett anyagok készletének folyamatos nyomonkövetése, meghatározott szinten tartása

Elvárás

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat (termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • ERP ismeret (Oracle ismerete előnyt jelent)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Pozitív tulajdonságok

  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, önállóság
  • Precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások)

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát- a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre:

 E-mail cím megjelenítése