www.cvonline.hu

Beszerző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 619717

Beszerző

Feladatok:
  • A termeléshez szükséges alapanyagok beszerzése, határidőre történő szállítás kontrollálása,
  • Készletfigyelés,
  • Megrendelések, ajánlatok kezelése,
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Új beszállítók felkutatásában történő aktív részvétel,
  • Társosztályokkal és külföldi testvérvállalatokkal való együttműködés,
  • Beszerzések optimalizálása a készlet és fuvarköltség csökkentésével,
  • Esetenként egyéb logisztikai szervezési feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, logisztikai tanulmány előnyt jelent,
  • Beszerzési, logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Erős, jól használható angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • Word, Excel programok magas szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Lelkesedés, dinamizmus,
  • Kimagasló problémamegoldó készség,
  • Pozitív szemléletmód.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése