www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.17.
 Hirdetés azonosító: 370835
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Kft. Magyarországon 1997 óta jelen lévő, dinamikusan fejlődő vállalat, a világ egyik vezető elektronikai bérgyártó cége. Hazánkban jelenleg 2 nagyvárosban van telephelyünk: Tatabányán és Miskolcon. Tatabányai gyárunkban világhírű cégek számára gyártunk multimédiás, telekommunikációs, illetve autóipari elektronikai termékeket. Ez magába foglalja többféle nyomtatott áramköri kártya legyártását és a kész egységek összeszerelését, tesztelését. Ehhez keressük beszerzési osztályunkra az alábbi kollegát, aki a következő feladatokat fogja végezni:

BESZERZŐ

Fő munkaköri feladatok:

  • Hozzá tartozó beszállítók teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Azonnali beavatkozás késedelmes szállítás, illetve anyaghiány felismerésekor
  • A jelzett anyaghiányok esetén a szükséges intézkedések meghozatala
  • Minőségügyi reklamációk kezelése
  • Rendelések időben történő kiadása és eljuttatása, nyitott rendelések szállítási dátumának egyeztetése és azok vállalatirányítási rendszerbe történő bevitelének nyomon követése
  •  A beszerzett anyagok, árának nyomon követése, ha szükséges a PO-kon való módosítása; árellenőrzés; új anyagok árának a bekérése
  •  A hozzá tartozó beszállítói kör számlaproblémáinak azonnali kezelése

Értékelt kvalitások

  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat
  • Elektronikai, gépipari vagy autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás nélkülözhetetlen
  • Oracle rendszer ismerete előnyt jelent
  • Beszállító kiválasztásában és tendereztetésben szerzett tapasztalat, illetve új termék bevezetésében, stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat előnyt jelen
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos, stressztűrő képesség.

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, szakmai fejlődés, tréningek

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük  küldje el angol, illetve magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció megjelölésével.