www.cvonline.hu

Beszerző

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Beszerző

Főbb feladatok:

  • rendelések bonyolítása a beszállítók felé, azok nyomon követése, megrendelések visszaigazolásának felügyelete, módosítások végrehajtása és nyomon követése
  • beszállítói adatok karbantartása, folyamatos frissítése az SAP-ban
  • árajánlatok bekérése, azok adminisztrációja
  • havi Intrastat jelentések megküldése a KSH részére
  • beszállítók értékelésében való részvétel
  • gyártástervezés ütemezése, nyomon követése
  • részvétel a minőségügyi reklamációk kezelésében
  • számlázással kapcsolatos teendők
  • export-import bonyolítása, szükség esetén vámügyintézés

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • gyártó környezetben, hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • gyakorlott SAP felhasználó
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • magas szintű Excel ismeretek

Előnyt jelent:

  • autóipari tapasztalat
  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • további idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Érd

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Vámügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző, Export-import menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német