www.cvonline.hu

Beszerző

  • Company_icon Authentic Consulting Kft.
  • Location_icon Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk

BESZERZŐ

kollégát Győr-Moson-Sopron megyébe.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • új beszállítók, beszerzési források felkutatása
  • szállítók értékelése, minősítése
  • ajánlatok bekérése, értékelése
  • tárgyalások lebonyolítása a partnerekkel, a szerződések előkészítése
  • beszerzések lebonyolítása, a beszerzési folyamat felügyelete
  • részvétel az árubeérkezések és számlák ellenőrzésében
  • beszerzéssel kapcsolatos adatbázisok, nyilvántartások vezetése
  • reklamációk kezelése, feldolgozása

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol és/vagy németnyelv- tudás
  • utazási hajlandóság
  • minimum 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek: adatbáziskezelés, adatbázisok magas szintű ismerete
  • rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • nagyfokú önállóság

Előny:

  • műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • továbbképzési lehetőség
  • multinacionális vállalati környezet
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német