www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés tegnap lejárt
amazone.jobs
Sikeres nemzetközi csapatunk erősítésére keresünk a következő elvárásoknak megfelelő munkatárs(ak)at

BESZERZŐ

Mosonmagyaróvár

Fejlődjőn szakmailag az AMAZONE-nál!

Legmagasabb szintű technika egy fejlődő ágazatban – ez a mi hivatásunk. Az Amazone csoport innovatív mezőgazdasági technikát fejleszt és gyárt annak érdekében, hogy meg tudjon felelni a mezőgazdaságban az élelmiszerek és az alternatív energia iránti egyre növekvő igényeknek, a jelenben, és a jövőben is. Az Amazone egy dinamikus, családi irányítás alatt álló vállalat. Külföldi gyártóüzemeinkben 1800 munkatársunkkal következetesen írjuk tovább a több, mint 130 éves hagyományokkal rendelkező vállalatunk sikertörténetét.

Várjuk jelentkezését:

A lenti e-mail címen.
telefon: 96/566-485
web: amazone.jobs

Az Ön kapcsolattartója
Dr. Berényiné Laczó Anikó

Az Ön feladatai:

  • Fő feladata áruk és anyagok beszerzése, szolgáltatások és kooperációs tevékenységek megszervezése
  • Felelős az Önre bízott anyagcsoportokért
  • Saját felelősséggel ártárgyalásokat folytat a termékek és szolgáltatások vonatkozásában
  • A rendelés lebonyolítása, a határidők követése és áruérkeztetés szintén az Ön feladata
  • Új szállítókat keres szorosan együttműködve a vállalat részlegeivel
  • Ellenőrzi a szállítóinkkal szemben támasztott minőségi követelmények betartását, és intenzív minősítési intézkedéseket hajt végre

Amit Öntől elvárunk:

  • Ennek a tevékenységnek alapja üzemgazdasági végzettség vagy kereskedelmi és/vagy műszaki szakképzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatokat
  • Nagyon jó műszaki érzékkel és tárgyalástechnikával rendelkezik
  • Önálló és felelősségtudatos munkavégzés
  • Gyakorlati ismeretekkel és alkalmazásorientált tudással rendelkezik az ERP-rendszerek használatában
  • Az Ön erőssége a szervezőkészsége és megbízhatósága
  • Beszél németül, angol nyelvtudása előnyt jelent
  • Jellemzi a rendszerezett munkavégzés, határozott fellépés és rugalmasság