www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Világviszonylatban piacvezető hűtéstechnikai rendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Technológiai dokumentációk kidolgozása, termeléssel kapcsolatos adatok karbantartása

  • A termeléshez szükséges alapanyag, segédanyag beszerzése

  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal

  • A raktárkészlet alacsony szinten tartása, elfekvő készletek csökkentése/megelőzése

  • Napi (JIT) lehívások lebonyolítása, nyomon követése

  • A JDE rendszerekben levő adatok, dokumentációk karbantartása

  • Anyaghiányok kezelése, kommunikáció a társosztályokkal

  • A műszaki változások követése

  • Aktív részvétel az osztály ACE célkitűzéseinek elérése érdekében

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Legalább 2 éves tapasztalat

  • Kereskedelmi területen szerzett gyakorlat előnyt jelent

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

  • Képesség a folyamatok gyors átlátására

  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil munkahely

  • Versenyképes fizetés

  • Szakmai kihívások

  • Nemzetközi csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb