www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 128 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 130 kirendeltségen, közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

BESZERZŐ

BUDAPEST

A Te feladataid:

  • Árajánlatok kérése, elemzése, részvétel az új beszállítók versenyeztetésében
  • Piaci igények felmérése, adatgyűjtés
  • Adatrögzítés, adatok elemzése
  • Beszállítói kínálat elemzése, portfólió összehasonlítás
  • Üzleti utazások külföldön a megfelelő beszállítók kiválasztása érdekében
  • Kiértékelések, prezentációk készítése
  • Döntés előkészítési folyamatokban való részvétel, beszállítói szerződések előkészítése
  • Új beszállítók felkutatása, értékelése és fejlesztése

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Műszaki vagy elemzői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Határozott és magabiztos tárgyalási fellépés, prezentációs készség
  • MS Office programok, különösen az Excel magas szintű ismerete
  • Jó szervezőkészség, precíz és önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás
  • Analitikus szemlélet

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol