www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A GE ózdi gyára 1999-ben épült zöldmezős beruházás keretében. Több mint ezer fős létszámunkkal naponta több, mint 100 000 db kismegszakítót és életvédelmi terméket gyártunk. A mintegy 21 gyártósor, a régió legnagyobb műanyagüzemének és egy 450m2-es tisztatér hatékony működését jelentős mérnök csapatunk támogatja. Felzárkóztató programunk keretében több, mint 10 éve nyújtunk a helyi középiskolai diákok részére nyelvtanulási lehetőséget, támogatjuk Ózd város sporttevékenységét.

BESZERZŐ

Feladatok:

  • Előkészíti és kiadja a rendeléseket a szükségletek szerint,
  • Megszerzi a szükséges visszaigazolásokat a  beszállítóktól
  • Rögzíti a megrendeléseket és visszaigazolásokat az SAP rendszerben,
  • Nem megfelelő visszaigazolás esetén szimuláció készítése, az időben történő beérkezések monitorozása,
  • Gördülő előrelejelzések készítése havi szinten,
  • Raktári szabályzat alapján felépíti és ellenőrzi a készleteket,
  • Naprakész információval látja el a területi vezetőket,
  • Felelős a visszáru, valamint a jóváírási folyamatért.

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség előnyt jelent,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • beszerző pozícióban szerezett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség.

A jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, vagy postai úton a

3600 Ózd, Dózsa György út 54 levelezési címre.

Munkavégzés helye Ózd
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Ózd