www.cvonline.hu

BESZERZŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1085021
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

BESZERZŐ

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk egy nemzetközi autóipari beszállító gyártó cég, amely 150 milliárd Ft-os zöldmezős beruházás keretén belül 2017 év elején indítja el a termelést Heves megyében. A cég alapjait a teljesítmény, a csapatmunka és a folyamatos tanulás alkotják. A csapathoz való csatlakozással olyan munkaadóra talál, amely arra törekszik, hogy munkavállalói számára értéket teremtsen.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Heves megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Versenyképes juttatási csomag része: lakhatási és utazási támogatás
  • Szakmai továbbképzések, tréningek
  • Automatizált, high-tech technológia
  • Kellemes és hatékony munkahelyi légkör

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Új beszállítói csatornák felkutatása, tárgyalások előkészítése, lebonyolítása
  • A beruházás és a termelés üteméhez igazodó gyártási és karbantartási anyagok beszerzése
  • Készletfigyelés, készleten lévő anyagok rögzítése SAP rendszerbe
  • Árajánlatok bekérése, nyomon követése
  • Gyártási folyamatok elemzése a beszállítóknál
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
  • Beszerzői költségek optimalizálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

AMIT ELVÁRUNK:

  • Gazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerismeret (SAP)
  • Nagyfokú stressz tűrő képesség
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Gyártó területen szerzett tapasztalat

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre:.

Köszönjük!
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya