www.cvonline.hu

Beszerző

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres, teljes körű kapcsolattartás

  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, új beszerzési források felkutatása

  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése és támogatása

  • Új projektek esetén az alapanyagok, berendezések, beruházások beszerzési folyamatának teljes körű ügyintézése

  • Ártárgyalások lefolytatása, versenyképes árak biztosítása

  • Szerződéskötése, ármegállapodások előkészítése és ezekhez kötődő tárgyalások, egyeztetések lefolytatása

  • Hatékony munkakapcsolat a beszerzési osztályon belül

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség

  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Magas MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

  • Német nyelvtudás

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Nagyfokú empátia és emberismeret

  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

  • Önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország