www.cvonline.hu
Beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.13.
Hirdetés azonosító: 1081506
lejárt

Nemzetközi hátterű kecskeméti megbízónk részére munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Beszerző

Feladatok:

  • Napi operatív beszerzési feladatok ellátása
  • Beszállítói kapcsolattartás, megrendelések kezelése
  • Beszállítói tárgyalások levezetése, szerződések előkészítése
  • Beszerzési folyamat rögzítése és nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben
  • Reklamációs igény indítása a beszállítók felé
  • Beérkezések figyelemmel kísérése, készletfigyelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/logisztikai/kereskedelmi/műszaki)
  • Magabiztos középszintű német nyelvtudás, előny az angol nyelv ismerete
  • Operatív beszerzőként szerzett min. 2-3 év tapasztalat
  • Beszállítói tárgyalásokban szerzett gyakorlat, tárgyalási rutin
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos fellépés, érdekérvényesítő jellem

Amit nyújtunk:

  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.