www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 163 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Beszerzési osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Feladatok:

  • Beszállítói kapcsolattartás, ártárgyalások végrehajtása
  • Szállítói számlák igazolása
  • Beszállító szerződések és azok mellékleteinek előkészítése, rendszeres felülvizsgálata
  • Készletszint felügyelet, a készlet célértéken belül tartása
  • Ártárgyalások
  • Belső statisztikák, kimutatások elvégzése

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békéscsaba
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő