www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 393 napja lejárt

Társaságunk a mikroelektronika részére gyárt nagy bonyolultságú berendezéseket, azok részegységeit.
Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

Beszerző

munkakörre keressük új kollégánkat

Feladatok:

  • Futó projektekhez tartozó megrendelések kiküldése, nyomon követése
  • Árajánlatkérések kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új projektek előkészítésében, megvalósításában való részvétel
  • Új beszállítók felkutatása
  • Beszerzési terület teljes körű adminisztrációja, dokumentációkezelés SAP rendszerben
  • Szállítási határidők figyelése, hiánycikklisták nyomon követése
  • Beszállításokhoz kapcsolódó igények, megjegyzések kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú, elsősorban műszaki végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, abban való aktív munkavégzés
  • Folyékony német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat beszerzőként
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség, magabiztosság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltűntetni!

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német