www.cvonline.hu

Beszerző

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Operatív Divízióján belül működő Központi Beszerzés területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Főbb feladatok

  • Tenderek komplett megszervezése és lebonyolítása a bank működéséhez szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzéséhez
  • Tárgyalás a beszállítókkal a legjobb árak és szerződéses feltételek elérése érdekében
  • Elektronikus aukciók önálló szervezése és lebonyolítása
  • Beszerzési piackutatás
  • Beszállítók minősítése
  • Beszerzési jelentések készítése az UniCredit Csoport központja részére
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, valamint a bécsi és milánói központokkal

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú közgazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • 2-3 éves beszerzési területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • elektronikus aukciós rendszerek ismerete, Excel felhasználói tudás
  • önálló munkavégzésre való képessé
  • proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság, ügyfélközpontúság
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés lehetőség
  • Érdekes, változatos, önálló munka
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Beszerző

Terület: Budapest

Munkavégzés helye Budapest V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest