www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • A hirdetés 190 napja lejárt

Vállalatunk közel 25 éve működik sikeres gyártóként. Svájci, németországi és hollandiai neves vállalatokkal állunk beszállítói kapcsolatban. Megkereséseink folyamatosan nőnek, cégünk több céggel áll kulcsfontosságú, stratégiai beszállítói kapcsolatban, ezért bátran jelentjük ki, hogy dinamikusan fejlődő cég vagyunk.

Cégünk számára az alábbi pozícióra keresünk munkavállalót:

BESZERZŐ

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Határozott személyiség, döntéshozatali képesség, felelősségvállalás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete (angol/német)

Feladatok:

  • Beszerzéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, levelezések bonyolítása
  • SAP rendszer kezelése
  • Vevői-Szállítói kör ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörülmények
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Személyes anyagával a lenti e-mail címen jelentkezhet.
Veres Éva

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő