www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Veszprém megyei telephelyű, tervezéssel, gyártással és acélkereskedelemmel foglalkozó DGA Gépgyártó és Automatizálási Kft. több mint 50 éves múlttal rendelkezik. A termelési- és piaci igények növekedése miatt hosszútávra munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Beszerző

Főbb feladatok:

  • ABAS vállalatirányítási rendszerben a rendelési javaslatok lekérdezésével kigyűjti az anyagigényeket
  • az anyagigények felülvizsgálatát követően kioldja a szükséges megrendeléseket figyelembe véve a telephelyek közötti megoszlásokat
  • a beszállítóktól kapott visszaigazolásokat rögzíti a rendszerben, a hiányzó visszaigazolásokat pedig 2-3 napon belül begyűjti
  • folyamatosan ellenőrzi a beszerzési árakat és törekszik a piacon elérhető legjobb kondíciók kialkudására a minőségi követelmények fenntartása mellett
  • figyelemmel kíséri a készletek alakulását, szükség szerint utánrendel a legkedvezőbb beszerzési lehetőségek figyelembevételével
  • összeghatártól függően az anyagigények jóváhagyatása a logisztika vezetővel és / vagy az ügyvezető igazgatóval
  • minimál-készlet meghatározása, valamint jóváhagyatása, majd rendszeres figyelése
  • megrendelt áruk nyomon követése a határidőre történő beérkezésig (mennyiség, minőség, érték ellenőrzésével), szükség szerint beavatkozás
  • vasanyagok esetén a féléves fogyási adatok figyelembevételével lekötési javaslatok kidolgozása, árajánlatok bekérése a beszállítóktól, majd jóváhagyatása az ügyvezetővel
  • folyamatos anyagellátás biztosítása mindkét telephelyen (Devecser és Nemesgulács)
  • aktív részvétel a beszállítók féléves, éves kiértékelésében, szükség esetén auditálásában
  • folyamatos piaci információk begyűjtése
  • napi szintű kapcsolattartás a főbb partnerekkel (magyar és német nyelven)
  • a beszerzési paraméterek (árak, beszerzési idők) rendszeres gondozása a vállalatirányítási rendszerben

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • német nyelv tárgyalásszintű ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • min. 3 év szakmai tapasztalat a beszerzés területén
  • vállalatirányítási rendszer ismeret, anyagismeret és beszerzési piac ismeret
  • határozott, magabiztos fellépés, magas szintű belső motiváció, magas stressz-tűrő képesség, terhelhetőség, kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • fémipari tapasztalat és angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség egy fiatalos, lendületes csapatban, egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • céges mobiltelefon és laptop

A munkavégzés helye: Devecser

Amennyiben jelentkezni kíván a meghirdetett állásra, kérjük, töltse ki online kérdőívünket a Jelentkezés gombra kattintva.
További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német