www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Érdekel az anyaggazdálkodás és a beszerzés? Szeretnél egy sikeres magyar vállalkozás tagja lenni? Új munkatársunkat keressük budapesti központunkba! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

Beszerző

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Napi operatív beszerzési feladatok ellátása

  • Beszállítók ajánlatainak, árkalkulációinak ellenőrzése, optimalizálása

  • Anyaggazdálkodási folyamatok koordinálása, készletfigyelés

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, reklamációk ügyintézése

  • Riportok összeállítása valamint egyéb adminisztrációs feladat ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Beszerzési területen - szolgáltatói oldalon - szerzett 3-4 éves tapasztalat

  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Angol nyelvismeret előny

  • B kategóriás jogosítvány

  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,

  • Precíz, pontos önálló munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes alapfizetés,
  • Cafeteria elemek
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.