www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • A hirdetés 347 napja lejárt

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 26 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel

BESZERZŐ

munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:

  • Vásárolt termékek beszerzése, folyamatos anyagellátás  biztosítása
  • Ártárgyalások lefolytatása, szerződések előkészítése és felügyelete
  • A termékkör beszerzési árainak, törzsadatoknak karbantartása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Készletek folyamatos figyelése
  • Közreműködés új termék forgalmazásának bevezetésére szolgáló javaslat készítésében

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Beszerzési területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • MRP rendszer ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség, költségorientált szemlélet
  • Proaktív hozzáállás

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben

Jelentkezési határidő:

Kérjük, hogy pályázatát bérigény megjelölésével a következő e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol