www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Győri székhelyű  Élelmiszer Nagykereskedelmi Vállalat, bővülő feladatainak magas színvonalú ellátására
GYŐR-MOSON-SOPRON megye területére

Beszerzőt

keres.

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek napi beszerzése
  • Beszerzési források felkutatása, versenyeztetése, ajánlataik összehasonlítása, kiértékelése
  • Rendelések követése, rögzítése, kimutatás készítése
  • Akciók szervezése
  • Reklamációk, visszáru, kompenzációk intézése, koordinálása a beszállítók felé
  • Szakmai rendezvényeken történő részvétel
  • Készletgazdálkodás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office (Outlook, Word, Excel) aktív felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Meggyőző fellépés, önálló ambiciózus jellem alapfeltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Élelmiszeripari termékek kereskedelmében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

JeleJelentkezni a "Jelentkezés" gombon keresztül lehet, fizetési igény megjelentetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő