www.cvonline.hu

Beszerző

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1056065

Gépgyártással foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Anyagok rendelkezésre állásának biztosítása az aktuális megrendelések alapján
  • Leltárvezetés és a leltárkészlet optimum szinten tartása
  • Anyagmozgás felügyelete és nyomon követése
  • Anyagok útvonalának biztosítása és menetrend tervezése
  • Rendelések tervezése és indítása
  • Megrendelési folyamatok nyomon követése

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3-4 év termelés tervezésben vagy beszerzésben szerzett tapasztalat
  • irekt beszerzői tapasztalat

Juttatások:
  • Kiemelt jutatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismeretek
  • Vas- és acéliparban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy