www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • A hirdetés 276 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt 3 évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több mint 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk BUDAPESTEN az alábbi pozícióba keres mun-katársat:

BESZERZŐ

Feladatok:

  • Bel- és külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás, ár-tárgyalások lefolytatása
  • Ütemterv szerinti árubeszerzés monitorozása, szállítási határidők betartatása
  • Beszállítói teljesítményelemzés
  • Beszállítói bizonylatok ellenőrzése
  • A beszállítói piac naprakész követése, új piaci lehetőségek felkutatása
  • Új beszállítók versenyeztetése, kiválasztása
  • Árak, árrések, értékesítési volumenek, készletszint figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Erős, magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Precizitás, felelősségteljes, proaktív gondolkodásmód
  • Határozott, magabiztos fellépés, tárgyalókészség
  • Rendszer szemléletű gondolkodás
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló területen (beszerzés) szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy piacvezető vállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem
  • Családbarát és kiszámítható munkaidő
  • Karrierépítési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbá-zisunkba:
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő