www.cvonline.hu
Beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1049839
lejárt
Beszerző

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Partnercégünk egy piacvezető, svájci központtal rendelkező gyártócég, akik erős - és gyengeáramú áramingadozás szűrőket gyártanak.
Megbízásukból keresünk lelkes kollégát az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:
- Szériagyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése;
- Teljeskörű operatív beszerzés lebonyolítása;
- Új alapanyagok felvétele a specifikációk alapján, beszállítók meghatározása és kiválasztása;
- Részvétel új alapanyagok és beszállítók értékelésében illetve jóváhagyásában;
- Az alapanyagok beérkezésének nyomonkövetése a gyártásba kerülésükig;
- Szükséges dokumentációs feladatok elvégzése;
- Megrendelések és az esetleges problémák nyomonkövetése;
- Beszállítók fejlesztésében való részvétel;
- Az alapanyagok beszerzési árának nyomonkövetése, esetleges javaslattétel ezek csökkentésére

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (Bsc. vagy Msc.);
- Minimum egy éves szakmai tapasztalat gyártókörnyezetben, beszerzéshez kapcsolódó pozícióban;
- Angol VAGY német nyelv minimum középfokú ismerete;